[hlSlogan]
OTOMOTİV KALİTE YÖNETİCİLİĞİ PROGRAMI - ISO / TS 16949 BİLİNÇLENDİRME
Eğitim Veren Firma
TÜV RHEINLAND
Eğitimen Hakkında
Gülbin Tandoğdu
Tarih
21.01.2015 - 22.01.2015
Saat
10:00 - 17:00
Adres
TOSB - TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi 41480, Şekerpınar Çayırova KOCAELİ
Fiyat
Üye Firma: 600 TL + KDV TL
Üye Dışı Firma : 850 TL + KDV TL
Detaylı Bilgi

Katılımcı Profili

*       ISO/TS 16949 Kalite Yönetim Sistem kurmakta olan veya mevcut sistemlerini geliştirmek isteyen firmaların ilgili personeli ve yöneticileri.

 

Hedeflenen Sonuç

*       ISO/TS 16949 Standardı, Otomotiv Sektöründe tüm mevcut Otomotiv Standartlarının yerine geçecek bir Standart olarak ISO tarafından oluşturulmuştur. Ford, Chrysler ve General Motors tarafından çıkarılmış olan QS 9000 Standardı ile Fransız EAQF, Alman VDA ve İtalyan ANFIA Otomotiv Standartlarının gerekliliklerini karşılayacak şekilde oluşturulmuş Uluslararası bir Teknik Spesifikasyondur.Bu standart dünyadaki tüm otomotiv ana sanayi (OEM) firmaları tarafından kabul edilmekte ve desteklenmektedir. Bu Standardın oluşturulmasındaki amaç; Otomotiv Yan Sanayileri Kalite Yönetim Sistemlerinin tüm dünyada kabul gören ortak kriterlere göre denetlenmesi ve değerlendirilmesidir. Bu eğitim programının hedefi, katılımcılara ISO/TS16949 Standardını  açıklamak, Standart uygulamalardan örnekler vererek tanıtmak ve katılımcıların kendi firma ve sistemlerinde standartla ilgili şartları uygulayabilmeleri ve geliştirebilmeleri için gerekli bilgi ve birikim ortamını yaratmaktır.

 

Eğitim İçeriği

*       ISO/TS 16949 Standardının Gelişimi

*       Standart Gereklerinin Ayrıntılı Tanıtımı

*       İlgili Temel Kavramların Tanıtımı

*       Çeşitli Örnekler Ve Uygulamalar

 

Sertifika

*       Eğitimi tamamlayan tüm katılımcılara TÜV RHEINLAND ACADEMY tarafından, " ISO/TS 16949Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemi Bilinçlendirme Eğitimi Katılım Sertifikası" verilecektir

EĞİTİME KATILMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN