[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu İnsu Teknik OEM’lerin gözdesi haline geldi - 19.07.2019 13:09 Gazlı amortisör sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alan ve dünyada global oyunculardan biri olan İnsu Teknik, tedarik zincirinin en önemli parçalarından biri olan OEM’lerin gözdesi haline geldi. Özellikle son bir yıldır OEM firmalarıyla görüşmelerine ağ... İNSU TEKNİK MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


CHEP’in Katlanabilir Plastik Konteynerleri Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlıyor - 09.07.2019 19:08 Nakliye ve depolamada yüksek performans   CHEP, dünya genelinde otomotiv ve beyaz eşya sektörünün hem yurt içi hem de yurt dışı tedarik zincirleri için yeniden kullanılabilir “Katlanabilir Plastik Konteyner (FLC) Çözümleri” sunuyor. Hem dolu olarak hem de katlanarak... CHEP KONTEYNER VE PALET LTD. ŞTİ.


CHEP’in Plastik Kasaları İle Etkin Bir Tedarik Zinciri Mümkün - 09.07.2019 19:07 Otomotiv sektörüne esneklik kazandırıyor   Kaliteli ekipmanlarıyla tedarik zinciri çözümleri sunan CHEP, dünya üzerinde daha fazla yere daha fazla ürünün etkin ve sürdürülebilir bir şekilde taşınmasını sağlıyor. CHEP endüstriyel parçaların nakliyesi i&cce... CHEP KONTEYNER VE PALET LTD. ŞTİ.


CHEP Müşterileri İçin ‘Değer Zinciri Analizi’ Yapıyor - 09.07.2019 19:04 Yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler tasarlıyor   Tedarik zincirinde ortaya çıkan aksaklıkların temel sebeplerini saptayarak doğru çözümler bulmak; bu süreçte oluşan maliyetlerden tasarruf etmek için en iyi ve en hızlı uygulanabilecek yöntemlerden... CHEP KONTEYNER VE PALET LTD. ŞTİ.


CHEP’in Kıtalararası Çözümleri, Küresel Tedarik Zincirlerinin Verimliliğini Artırıyor - 09.07.2019 19:02 CHEP, iş ortaklarıyla birlikte çalışarak onların uluslararası tedarik zinciri süreçlerini geliştirmek için uzmanlığını kullanıyor. İhracat ve ithalat sırasında oluşabilecek riskleri belirleyerek sanayi parçaları taşımak üzere tasarlanmış kıtalararası ağ, sistem ve çözümlerinin yanı sıra &cce... CHEP KONTEYNER VE PALET LTD. ŞTİ.