[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 3 Sonuç Bulundu KIRPART AR-GE MERKEZİ OLDU - 25.08.2017 17:14 KIRPART AR-GE MERKEZİ OLDU KIRAÇA Holding bünyesinde, ülkemize 20 yıldır teknoloji ve dizayn kabiliyeti bakımından önemli katma değerler sağlayan sanayi kuruluşlarından KIRPART, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile imzalanan anlaşma kapsamında, AR-GE merkezi olarak tescillendi. Tasarım ve üretim proses kabi... KIRPART OTOMOTİV PARÇALARI SAN. TİC. A.Ş.


KIRPART ÇİN’DE BEŞİNCİ YILINI KUTLADI - 31.07.2017 10:31 KIRPART ÇİN’DE BEŞİNCİ YILINI KUTLADI Ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarından KIRPART düzenlenen bir etkinlikle Çin’de ki beşinci yılını kutladı. Ülkemizin alanında önemli atılımlar yaparak adından sıkça söz ettiren sanayi kuruluşlarından KIRPART geçtiğimiz günler... KIRPART OTOMOTİV PARÇALARI SAN. TİC. A.Ş.


KIRPART´A ULUSLARARASI ÖDÜL - 19.07.2017 09:52 Peugeot ve Citroen markalarını bünyesinde bulunduran PSA Group’un her yıl düzenlediği Tedarikçi gününde  En İyi Fabrika Ödülünü almaya; %100 Türk sermayeli tek şirket olarak, merkezi ve üretim tesisi Bursa’da bulunan Kırpart layık görüldü. Çin, Brezil... KIRPART OTOMOTİV PARÇALARI SAN. TİC. A.Ş.