[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu CHEP’in Katlanabilir Plastik Konteynerleri Zaman Ve Maliyet Tasarrufu Sağlıyor - 09.07.2019 19:08 Nakliye ve depolamada yüksek performans   CHEP, dünya genelinde otomotiv ve beyaz eşya sektörünün hem yurt içi hem de yurt dışı tedarik zincirleri için yeniden kullanılabilir “Katlanabilir Plastik Konteyner (FLC) Çözümleri” sunuyor. Hem dolu olarak hem de katlanarak... CHEP KONTEYNER VE PALET LTD. ŞTİ.


CHEP’in Plastik Kasaları İle Etkin Bir Tedarik Zinciri Mümkün - 09.07.2019 19:07 Otomotiv sektörüne esneklik kazandırıyor   Kaliteli ekipmanlarıyla tedarik zinciri çözümleri sunan CHEP, dünya üzerinde daha fazla yere daha fazla ürünün etkin ve sürdürülebilir bir şekilde taşınmasını sağlıyor. CHEP endüstriyel parçaların nakliyesi i&cce... CHEP KONTEYNER VE PALET LTD. ŞTİ.


CHEP Müşterileri İçin ‘Değer Zinciri Analizi’ Yapıyor - 09.07.2019 19:04 Yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler tasarlıyor   Tedarik zincirinde ortaya çıkan aksaklıkların temel sebeplerini saptayarak doğru çözümler bulmak; bu süreçte oluşan maliyetlerden tasarruf etmek için en iyi ve en hızlı uygulanabilecek yöntemlerden... CHEP KONTEYNER VE PALET LTD. ŞTİ.


CHEP’in Kıtalararası Çözümleri, Küresel Tedarik Zincirlerinin Verimliliğini Artırıyor - 09.07.2019 19:02 CHEP, iş ortaklarıyla birlikte çalışarak onların uluslararası tedarik zinciri süreçlerini geliştirmek için uzmanlığını kullanıyor. İhracat ve ithalat sırasında oluşabilecek riskleri belirleyerek sanayi parçaları taşımak üzere tasarlanmış kıtalararası ağ, sistem ve çözümlerinin yanı sıra &cce... CHEP KONTEYNER VE PALET LTD. ŞTİ.


CHEP, Lityum İyon Bataryaların Taşınmasını Güvenli Hale Getiriyor - 09.07.2019 18:59 CHEP, otomotiv ve beyaz eşya sektörleri başta olmak üzere ana ve yan sanayi parça üreticilerine özel tedarik zinciri çözümleri sunuyor. Lityum iyon bataryaları kullanan Orijinal Ekipman Üreticileri’ne (OEM), batarya hücre ve takımları üreten tedarikçilere yeniden kullanılabi... CHEP KONTEYNER VE PALET LTD. ŞTİ.