[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu MAXION İNCİ JANT GRUBU’NDAN ÇALIŞANLARINA “KIDEM” ÖDÜLÜ - 26.12.2019 19:52 Türk otomotiv tedarik sanayinin öncülerinden Maxion İnci Jant Grubu, düzenlediği 'Kıdem Ödül' töreni ile bünyesinde 10, 15, 20, 25, 30 ve 40 yıldır görev yapan 80 çalışanına şirkete yaptıkları katkılar nedeniyle teşekkür etti.   Törende Maxion İnci ve Maxion Janta... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.


MAYSAN MANDO GENEL MÜDÜRÜ TÜLAY ŞENGÜL OLDU - 13.12.2019 11:07 Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticilerinden Maysan Mando’da kurumsal sürdürülebilirlik ve yönetim faaliyetleri kapsamında önemli bir görev değişimi yaşandı. Şirket bünyesinde yaklaşık 5 yıldır Genel Müdür olarak görev yapan Anıl Yücetürk&rs... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


İNSU TEKNİK, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI’NDAN AR-GE MERKEZİ BELGESİNİ ALDI - 21.11.2019 15:01 İnsu Teknik, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan AR-GE Merkezi belgesini aldı Gazlı amortisör sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da global oyunculardan biri haline gelen İnsu Teknik, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da yer aldığı 7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve AR-GE Merke... İNSU TEKNİK MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


MAXION İNCİ JANT GRUBU’NA İSTİHDAM ÖDÜLÜ - 15.11.2019 15:26 Manisa Çalışma ve İş Kurumu (İş-Kur) Müdürlüğü tarafından, işverenlerle potansiyel çalışanları bir araya getirmek amacıyla düzenlenen 12. İstihdamda Buluşma Günleri kapsamında, Maxion İnci Jant Grubu’na “en çok istihdam sağlayan firmalar” kategorisinde ödül verildi. ... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


MAXION İNCİ, METALuRJİ DUAYENİ PROF. JOHN CAMPBELL’İ AĞIRLADI - 11.11.2019 16:16 Döküm endüstrisinde önemli bir bilgi birikimi bulunan Akademisyen-Yazar Prof. John Campbell, Maxion İnci Alüminyum çalışanlarıyla özel bir çalıştay için bir araya geldi. Globalden ve Türkiye operasyonlarından sorumlu üst düzey yöneticilerin de bulunduğu çalıştayda, met... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.