[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu 15 KİŞİLİK ALMAN BASIN HEYETİ MAXION İNCİ JANT GRUBU’NU ZİYARET ETTİ - 04.02.2020 12:23 T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yetkililerine açıklamalarda bulunan Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, gerçekleştirdikleri yatırımlar ile Ege Bölgesi’nin jant üretim merkezi olmasına öncülük ettiklerini ve ülke ekonomisine katkı sağladıklarını belirtti. ... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


İNSU TEKNİK BURSA’DA ÜRETİLECEK YERLİ ARACIN GAZLI AMORTİSÖRLERİNE TALİP - 30.12.2019 11:30 Gazlı amortisör sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da global oyunculardan biri haline gelen İnsu Teknik üst yönetimi, Türkiye'nin yerli otomobilinin Bursa’da üretilecek olmasını değerlendirdi. Türkiye'nin yerli otomobilinin 22 milyar liralık yatırımla Bursa'da yapıl... İNSU TEKNİK MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


MAYSAN MANDO GENEL MÜDÜRÜ TÜLAY ŞENGÜL OLDU - 13.12.2019 11:07 Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticilerinden Maysan Mando’da kurumsal sürdürülebilirlik ve yönetim faaliyetleri kapsamında önemli bir görev değişimi yaşandı. Şirket bünyesinde yaklaşık 5 yıldır Genel Müdür olarak görev yapan Anıl Yücetürk&rs... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


İNSU TEKNİK, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI’NDAN AR-GE MERKEZİ BELGESİNİ ALDI - 21.11.2019 15:01 İnsu Teknik, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan AR-GE Merkezi belgesini aldı Gazlı amortisör sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da global oyunculardan biri haline gelen İnsu Teknik, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da yer aldığı 7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve AR-GE Merke... İNSU TEKNİK MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


VOLKSWAGEN’İN TÜRKİYE’YE GELMESİ OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE HAREKETLİLİK YAŞATACAK - 07.10.2019 11:38 Gazlı amortisör sektöründe Türkiye ve dünyada global oyunculardan biri haline gelen İnsu Teknik üst yönetimi, Alman otomotiv devi Volkswagen’in Türkiye’de yatırım kararını değerlendirdi. İnsu Teknik Ticari Süreçlerden Sorumlu Şirket Ortağı Mike Behmoaras, bu gelişmenin Türk... İNSU TEKNİK MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.