[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu 15 KİŞİLİK ALMAN BASIN HEYETİ MAXION İNCİ JANT GRUBU’NU ZİYARET ETTİ - 04.02.2020 12:23 T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yetkililerine açıklamalarda bulunan Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, gerçekleştirdikleri yatırımlar ile Ege Bölgesi’nin jant üretim merkezi olmasına öncülük ettiklerini ve ülke ekonomisine katkı sağladıklarını belirtti. ... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


MAYSAN MANDO GENEL MÜDÜRÜ TÜLAY ŞENGÜL OLDU - 13.12.2019 11:07 Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticilerinden Maysan Mando’da kurumsal sürdürülebilirlik ve yönetim faaliyetleri kapsamında önemli bir görev değişimi yaşandı. Şirket bünyesinde yaklaşık 5 yıldır Genel Müdür olarak görev yapan Anıl Yücetürk&rs... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


İNSU TEKNİK, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI’NDAN AR-GE MERKEZİ BELGESİNİ ALDI - 21.11.2019 15:01 İnsu Teknik, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan AR-GE Merkezi belgesini aldı Gazlı amortisör sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da global oyunculardan biri haline gelen İnsu Teknik, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da yer aldığı 7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve AR-GE Merke... İNSU TEKNİK MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


MAXION İNCİ, METALuRJİ DUAYENİ PROF. JOHN CAMPBELL’İ AĞIRLADI - 11.11.2019 16:16 Döküm endüstrisinde önemli bir bilgi birikimi bulunan Akademisyen-Yazar Prof. John Campbell, Maxion İnci Alüminyum çalışanlarıyla özel bir çalıştay için bir araya geldi. Globalden ve Türkiye operasyonlarından sorumlu üst düzey yöneticilerin de bulunduğu çalıştayda, met... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


İNSU TEKNİK ÇEVRECİ VE İNSAN ODAKLI YAKLAŞIMLARINI TESCİLLENDİRDİ - 06.09.2019 12:38 Gazlı amortisör sektöründe Türkiye’nin önde gelen, dünyanın da önemli global oyuncularından biri olan ve 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren İnsu Teknik, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini ... İNSU TEKNİK MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.