[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu KAPLAM PLASTİK A.Ş.’ye FORD’dan Q1 Belgesi - 09.07.2018 16:41 KAPLAM PLASTİK A.Ş.’ye FORD’dan Q1 Belgesi 2009 yılından itibaren Karacabey Sanayi Bölgesi’nde otomotiv plastik enjeksiyon sektöründe faaliyet göstermekte olan Kaplam Plastik A.Ş. firması, yüksek kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetinde mükemmelliğin dünya standartlarında karşıl... KAPLAM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


CHASSİS BRAKES INTERNATİONAL ENERJİ VERİMLİLİĞİNE ÖNCELİK VERİYOR - 19.06.2018 09:52 Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, tükenmekte olan kaynakların etkin kullanımı ve enerji verimliliği konusunda, toplumsal bilinci ve farkındalığı artırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. ... CHASSİS BRAKES INTERNATİONAL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET AŞ


CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL’DAN KADINLARIN GÜÇLENMESİNE TAM DESTEK - 07.06.2018 14:15 Sosyal sorumluluk çalışmalarına büyük önem veren Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, tüm dünya ölçeğinde kabul gören ‘Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ne... CHASSİS BRAKES INTERNATİONAL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET AŞ


Mustafa Zaim: Ege Bölgesi dünyanın tescilli jant üretim merkezi oldu - 04.06.2018 08:46 Maxion İnci, İSO 500 listesinde 14 basamak yükselerek 115’inci sıraya yerleşti. Maxion Jantaş ise 40 basamak yükselerek 380’inci sırada yerini aldı. Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, “Ege Bölgesi dünyanın tescilli jant üretim merkezi oldu. Biz de bu büyümen... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


MAXION JANTAŞ, BETON İZMİR FUARI’NIN YILDIZI OLDU - 27.04.2018 09:01 Ülkemizde ağır vasıta ticari araçlar için jant üretiminde açık ara lider konumda olan Maxion Jantaş, beton sektörünün büyük oyuncularını bir araya getiren Beton İzmir Fuarı’nda yer aldı. Hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerinde kullanılan tüm araç, makine, ekipman ... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.