[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu BOSCH GRUBU VE MAXION İNCİ JANT GRUBU’NDAN SANAYİ 4.0 DÖNÜŞÜMÜNDE ÖRNEK PROJE - 03.10.2018 15:54 Dünyada Sanayi 4.0 dönüşümünü en erken gören şirketlerden biri olan Bosch ve jant üretiminde küresel lider Maxion Wheels, Türkiye’de sanayi kuruluşlarına örnek olacak dijital dönüşüm çözümleri uygulamalarını hayata geçiriyor. Bosch Tü... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


MAXION JANTAŞ, BETON İZMİR FUARI’NIN YILDIZI OLDU - 27.04.2018 09:01 Ülkemizde ağır vasıta ticari araçlar için jant üretiminde açık ara lider konumda olan Maxion Jantaş, beton sektörünün büyük oyuncularını bir araya getiren Beton İzmir Fuarı’nda yer aldı. Hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerinde kullanılan tüm araç, makine, ekipman ... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.


MAXION JANTAŞ’TAN DÜNYANIN EN HAFİF JANTINI TANITTI - 19.04.2018 08:57 Maxion Jantaş Busworld İzmir’de görücüye çıktı Maxion Jantaş, son teknolojiyle geliştirdiği yeni jantlarını otobüs sanayinin merakla beklenen Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey 2018’de ziyaretçilerin beğenisine sundu. Bu yıl 50’nci... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.


Maysan Mando TEDxBahcesehirUniversity ana sponsporu oldu - 18.04.2018 11:39 ▪Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan Maysan Mando, her yıl merakla beklenen ve ilham veren fikirlerin geniş kitlelerle paylaşıldığı TEDx BahcesehirUniversity etkinliklerinin, bu yılki ana sponsporluğunu üstlendi. ▪Geleceğin şehirlerinden blockchain teknolojisine, kadına y&ou... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


AKTAŞ HOLDİNG YENİ PAZARLARDA YATIRIMLARIYLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR - 13.04.2018 10:09 Mevcut pazarlardaki payını artırıp yeni pazarlara giriş yapacak olan Aktaş Holding, gelecek 3 yıl içerisinde yurtdışında yeni yatırımlar öngörüyor. Aktaş Holding, dünyada raylı sistem yatırımlarının 3’te 2’sini oluşturan Çin, Hindistan ve Japonya pazarlarında yeralacak.  Hava süspan... AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.