[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu AKTAŞ HOLDİNG YENİ PAZARLARDA YATIRIMLARIYLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR - 13.04.2018 10:09 Mevcut pazarlardaki payını artırıp yeni pazarlara giriş yapacak olan Aktaş Holding, gelecek 3 yıl içerisinde yurtdışında yeni yatırımlar öngörüyor. Aktaş Holding, dünyada raylı sistem yatırımlarının 3’te 2’sini oluşturan Çin, Hindistan ve Japonya pazarlarında yeralacak.  Hava süspan... AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.


MAYSAN MANDO, AUTOMECHANIKA İSTANBUL FUARI´NDA YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ - 08.04.2018 13:37 Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’lerde onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, sektörün dünya ölçeğindeki en büyük organizasyonlarından biri olan Automechanika İstanbul Fuarı’nda adından başarıyl... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


AKTAŞ HOLDİNG´DEN AUTOMECHANIKA İSTANBUL FUARI´NDA YENİ İŞ BAĞLANTILARI - 08.04.2018 13:34 Ulaşım, yapı, endüstri ve yeşil enerji alanlarında yaptığı yenilikçi yatırımlar ile 100'den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, sektörün tek çatı altında bir araya geldiği en önemli organizasyonlarda adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor. Aktaş Holding; İst... AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.


MAXION İNCİ’YE İHRACAT BAŞARI ÖDÜLÜ - 16.03.2018 13:41 Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD), 40’ıncı Olağan Genel Kurul Toplantısı kapsamında başarılı kurumları belirledi. Geçtiğimiz yıl Maxion Jantaş ile birlikte toplam ihracatı 300 milyon doları geçen Maxion İnci “İhracat” kategorisinde ikinci oldu. Taşıt Araçları Tedarik Sanayicile... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL’DAN KANSERE KARŞI FARKINDALIK SEMİNERİ - 12.03.2018 11:31 Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, Bursa fabrikasında görev yapan kadın çalışanları için Özel Esentepe Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum B&ou... CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.