[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu MAXION İNCİ’DEN MESLEKİ EĞİTİME DESTEK - 10.01.2018 10:20 Maxion Wheels ve İnci Holding ortaklığı olan Maxion İnci Jant Grubu’nun Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan Maxion İnci Alüminyum İşletmesi’nde, Cevdet İnci Eğitim Vakfı desteği ve Manisa Yunusemre Mesleki Eğitim Merkezi işbirliği ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Mesleki Eğitim Merkez Şubesi aç... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


TİM’DEN MAXION JANTAŞ’A ÖDÜL - 10.01.2018 09:57 Maxion Jantaş, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından ödüllendirildi. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLİG ile Türkiye’nin İnovasyon liderlerini belirledi. Beş farklı kategoride Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerin... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.


TEKNO KAUÇUK, TÜRK OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE 100’ÜNCÜ AR-GE MERKEZİ OLARAK TESCİLLENDİ - 14.12.2017 15:57 1959 Yılından beri anti vibrasyon ürünleri başta olmak üzere Otomotiv, Beyaz Eşya ve Savunma Sanayii sektörlerine çalışmakta olan Tekno Kauçuk, ihtisas konularında yaratıcılık, hız ve esnekliği tesis ederek yeni ürün ve teknolojiler üretmek amacıyla lider şirket olma vizyonu doğrultusunda Gebze OS... TEKNO KAUÇUK SANAYİİ AŞ


ŞAHİN MOTOR YATAKLARI HI-TECH ÜRÜNLER YATIRIMININ SON AŞAMASINA ULAŞTI - 07.12.2017 16:02 Şahin Motor Yatakları (SMY),  son üç senedir ön çalışmaları yapılan ve 2016’da startı verilen PVD kaplama yatırımının son aşamasına ulaşmıştır. Bu hafta itibarı ile HI-TECH ürünler projesi kapsamında bulunan PVD kaplama(sputter) sisteminin montaj ve deneme üretimine geçti. Özellik... ŞAHİN MOTOR YATAKLARI SAN. VE TİC. A.Ş.


BUSİAD Büyük Ödülü Maysan Mando´nun - 05.12.2017 13:53 Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, BUSİAD tarafından düzenlenen ve Bursa’daki kurumların, yenileşim süreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği ‘Bursa Yenileşim Ödülü&... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.