[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu MAXION JANTAŞ’TAN DÜNYANIN EN HAFİF JANTINI TANITTI - 19.04.2018 08:57 Maxion Jantaş Busworld İzmir’de görücüye çıktı Maxion Jantaş, son teknolojiyle geliştirdiği yeni jantlarını otobüs sanayinin merakla beklenen Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey 2018’de ziyaretçilerin beğenisine sundu. Bu yıl 50’nci... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.


Maysan Mando TEDxBahcesehirUniversity ana sponsporu oldu - 18.04.2018 11:39 ▪Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan Maysan Mando, her yıl merakla beklenen ve ilham veren fikirlerin geniş kitlelerle paylaşıldığı TEDx BahcesehirUniversity etkinliklerinin, bu yılki ana sponsporluğunu üstlendi. ▪Geleceğin şehirlerinden blockchain teknolojisine, kadına y&ou... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


AKTAŞ HOLDİNG YENİ PAZARLARDA YATIRIMLARIYLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR - 13.04.2018 10:09 Mevcut pazarlardaki payını artırıp yeni pazarlara giriş yapacak olan Aktaş Holding, gelecek 3 yıl içerisinde yurtdışında yeni yatırımlar öngörüyor. Aktaş Holding, dünyada raylı sistem yatırımlarının 3’te 2’sini oluşturan Çin, Hindistan ve Japonya pazarlarında yeralacak.  Hava süspan... AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.


MAYSAN MANDO, AUTOMECHANIKA İSTANBUL FUARI´NDA YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ - 08.04.2018 13:37 Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’lerde onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, sektörün dünya ölçeğindeki en büyük organizasyonlarından biri olan Automechanika İstanbul Fuarı’nda adından başarıyl... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


AKTAŞ HOLDİNG´DEN AUTOMECHANIKA İSTANBUL FUARI´NDA YENİ İŞ BAĞLANTILARI - 08.04.2018 13:34 Ulaşım, yapı, endüstri ve yeşil enerji alanlarında yaptığı yenilikçi yatırımlar ile 100'den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, sektörün tek çatı altında bir araya geldiği en önemli organizasyonlarda adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor. Aktaş Holding; İst... AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.