[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu TİM’DEN MAXION JANTAŞ’A ÖDÜL - 10.01.2018 09:57 Maxion Jantaş, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından ödüllendirildi. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLİG ile Türkiye’nin İnovasyon liderlerini belirledi. Beş farklı kategoride Türkiye’nin en yenilikçi şirketlerin... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.


TEKNO KAUÇUK, TÜRK OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE 100’ÜNCÜ AR-GE MERKEZİ OLARAK TESCİLLENDİ - 14.12.2017 15:57 1959 Yılından beri anti vibrasyon ürünleri başta olmak üzere Otomotiv, Beyaz Eşya ve Savunma Sanayii sektörlerine çalışmakta olan Tekno Kauçuk, ihtisas konularında yaratıcılık, hız ve esnekliği tesis ederek yeni ürün ve teknolojiler üretmek amacıyla lider şirket olma vizyonu doğrultusunda Gebze OS... TEKNO KAUÇUK SANAYİİ AŞ


ŞAHİN MOTOR YATAKLARI HI-TECH ÜRÜNLER YATIRIMININ SON AŞAMASINA ULAŞTI - 07.12.2017 16:02 Şahin Motor Yatakları (SMY),  son üç senedir ön çalışmaları yapılan ve 2016’da startı verilen PVD kaplama yatırımının son aşamasına ulaşmıştır. Bu hafta itibarı ile HI-TECH ürünler projesi kapsamında bulunan PVD kaplama(sputter) sisteminin montaj ve deneme üretimine geçti. Özellik... ŞAHİN MOTOR YATAKLARI SAN. VE TİC. A.Ş.


BUSİAD Büyük Ödülü Maysan Mando´nun - 05.12.2017 13:53 Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, BUSİAD tarafından düzenlenen ve Bursa’daki kurumların, yenileşim süreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği ‘Bursa Yenileşim Ödülü&... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


MESS’TEN MAYSAN MANDO´YA ALTIN ÖNERİ ÖDÜLÜ - 27.11.2017 12:34 Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS)  tarafından düzenlenen Altın Eldiven ve Altın Öneri İş Sağlığı ve Güvenliği Yarışması’na katılan Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, çalışanların hayata geçen projelerinin değerlendirildiği &... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.