[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu BUSİAD Büyük Ödülü Maysan Mando´nun - 05.12.2017 13:53 Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, BUSİAD tarafından düzenlenen ve Bursa’daki kurumların, yenileşim süreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmak amacıyla gerçekleştirdiği ‘Bursa Yenileşim Ödülü&... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


MESS’TEN MAYSAN MANDO´YA ALTIN ÖNERİ ÖDÜLÜ - 27.11.2017 12:34 Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS)  tarafından düzenlenen Altın Eldiven ve Altın Öneri İş Sağlığı ve Güvenliği Yarışması’na katılan Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, çalışanların hayata geçen projelerinin değerlendirildiği &... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.


HEMA ENDÜSTRİ HİNDİSTAN´DA FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR - 22.11.2017 15:49 Sektörün önemli firmalarından Hema Endüstri AŞ Hindistan’a yaptığı yatırımla gücüne güç kattı. Tesis yönetisicisi Sn. Özgür Dindar'ın verdiği bilgiye göre tesis Hindistan’da endüstriyel faaliyetlerin yoğun olduğu Pune şehrinin Chakan Sanayi bölgesindedir. B&o... HEMA ENDÜSTRİ A.Ş.


Hema Endüstri Yurtdışı Faaliyetleri - Hangzhou, Çin - 22.11.2017 15:32 Hema Endüstri Yöneticisi Sn. İbrahim Yeğen’in verdiği bilgiye göre Zhejiang eyaleti - Hangzhou şehrinde faaliyet gösteren Çin ofisi 2013 yılında kurulmuştur. Çin, globalleşen dünyamızda gerek ekonomik gerekse siyasal alanda gün geçtikçe güçlenerek söz sahibi ül... HEMA ENDÜSTRİ A.Ş.


Hema Endüstri Yurtdışı Faaliyetleri - Chicago, USA - 22.11.2017 15:03 Hema Endüstri Chicago ofis yöneticisi Sn. Tansel Altun’dan alınan bilgiye göre dünya'nın önde gelen firmaları ile rekabet eden Hema Endüstri, sürekli yeni teknolojiye yatırım yaparak üretim kalitesini, verimliliğini arttırmak ve devamlılığını sağlamak açısından proaktif bir yaklaşım izleye... HEMA ENDÜSTRİ A.Ş.