[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu KIRPART´A ULUSLARARASI ÖDÜL - 19.07.2017 09:52 Peugeot ve Citroen markalarını bünyesinde bulunduran PSA Group’un her yıl düzenlediği Tedarikçi gününde  En İyi Fabrika Ödülünü almaya; %100 Türk sermayeli tek şirket olarak, merkezi ve üretim tesisi Bursa’da bulunan Kırpart layık görüldü. Çin, Brezil... KIRPART OTOMOTİV PARÇALARI SAN. TİC. A.Ş.


TOYOTA BOSHOKU TÜRKİYE VERİMLİLİKTE TÜRKİYE 2.LİĞİ ÖDÜLÜ ALDI - 10.07.2017 14:10 Toyota Boshoku Türkiye , Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen "2017 Verimlilik Haftası" 'nda "Süreç iyileştirme" dalında 2.lik ödülü aldı.  Yurt çapında verimlilik bilgi ve bilincini geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla Bilim Sanayi ve T... TOYOTA BOSHOKU TÜRKİYE OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.


TOYOTA BOSHOKU TÜRKİYE´YE İNOVASYON ÖDÜLÜ - 10.07.2017 13:58 Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası" 'nda Toyota Boshoku Türkiye "Türkiye İnovasyon Liderleri" kapsamında ödül aldı.  İnovasyon çalışmalarını geliştirme amacıyla Ekonomi Bakanlığı'nın koordinasyonuyla 5 yıldır düz... TOYOTA BOSHOKU TÜRKİYE OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.


PAKSAN ROBOT OTOMASYON YÜKLEMELİ PROJE YATIRIMI İLE YILLIK ÜRETİMİNİ ARTTIRDI VE JAPONYA´YA İHRACAT YAPIYOR - 10.07.2017 09:25 50 yılın üzerinde talaşlı imalat işleme deneyimi olan ve kritik emniyet parçası işleme konusunda uzmanlaşmış olan Paksan Makina yatırımlarına devam ediyor. Paksan Makina 2016 Ekim ayında başlayan yeni C-HR projesi için yaptığı robot otomasyonlu yükleme projesi yatırımıyla Japonya'ya ihracata başladı. Yeni proje ile To... PAKSAN MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.


EKOL, TURQUALITY PROGRAMINA ALINAN İLK LOJİSTİK FİRMA OLDU - 03.07.2017 14:26 Sektöründe ilklere imza atan Ekol, Turquality programına alınan ilk lojistik şirket unvanını elde etti.  Dünyanın devlet destekli ilk ve en gelişkin marka destekleme programı olan Turquality kapsamına giren Ekol, Türk bayrağını küresel pazarlarda gururla dalgalandıracak.   Hizmet sektörün&uum... EKOL LOJİSTİK A.Ş.