[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu SUPSAN´DA DİJİTAL DÖNÜŞÜM BAŞLADI - 28.07.2017 14:09 10 milyon adetlik kapasitesi ile Türkiye’nin önemli supap üreticisi konumunda bulunan Supsan A.Ş., dijital dönüşüm başlattı. Online satış uygulaması B2B’yi kurarak, otomotiv yan sanayi sektöründeki öncülüğünü dijital platforma da taşıyan Supsan aynı zamanda İnternet sit... SUPSAN MOTOR SUPAPLARI SAN. VE TİC. A.Ş.


SUPSAN A.Ş. MOTOR TEST MERKEZİ HİZMETE AÇILDI - 28.07.2017 14:05 Supsan Motor Test Merkezi Sefaköy’deki üretim tesislerinde hizmete açıldı. Motor supapları için tasarım yetkinliği çerçevesinde malzeme tespit becerisi kazanabilmek amacıyla kurulan merkez, TÜBİTAK projesi kapsamında İstanbul Teknik Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirildi. Supsan A... SUPSAN MOTOR SUPAPLARI SAN. VE TİC. A.Ş.


YEŞİLOVA HOLDİNG´DEN YENİ YATIRIM: CANSAN TEKNİK - 28.07.2017 08:54 Yeşilova Holding 40 yılı aşan sanayi yolcuğunu yeni yatırımı Cansan Teknik ile taçlandırdı. Günümüzün önemli sektörlerinden birisi olan raylı sistemler pazarına giriş yapan Yeşilova Holding, yeni yatırımının açılışını geçtiğimiz günlerde Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde ger&cce... CANEL OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.


ALBA PLASTİK TASARIM MERKEZİ OLDU - 27.07.2017 15:02 Alba Plastik; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan onaylı tasarım merkezi oldu. Firma adına değerlendirmede bulunan Alba Plastik Genel Müdür'ü Akın Levent aşağıdaki açıklamayı yaptı. Gelişen teknoloji ve global pazarlarda rekabet edebilmek ve müşterilerimize tam hizmet sağlayabilmek adına kurmuş olduğu... ALBA PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.


TIRSAN, ULM’DE AÇTIĞI YENİ FABRİKASIYLA, AVRUPA’DA HIZLA BÜYÜYOR - 19.07.2017 13:54 Avrupa’nın en hızlı büyüyen treyler markası olan Tırsan, toplamda 4. Avrupa’da 3. ve Almanya'da 2. fabrikasını açtı. 2017 yılında Türkiye treyler sektöründe, ihracatın da lideri olan Tırsan, yeni üretim tesisi ile birlikte Güney Avrupa başta olmak üzere müşterilerinin taleplerin... TIRSAN TREYLER SAN. VE TİC. A.Ş.