[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu MAXION İNCİ’YE İHRACAT PERFORMANS ÖDÜLÜ - 19.04.2019 14:24 Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD), 41’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı kapsamında başarılı kurumları belirledi. Cirosunun yüzde 50’den fazlasını ihracattan elde eden Maxion İnci, “İhracat Performansı” kategorisinde ödüle layık görüldü. Taşıt Araçları Ted... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


HEDEF, İHRACATTA 300 MİLYON DOLARI AŞMAK - 19.04.2019 14:19 Dünyanın en büyük jant üreticisi Maxion Wheels ve İnci Holding iştiraki olan Maxion İnci Jant Grubu, ihracat hedefinde çıtayı yükseltti. 12 milyon jant üretim kapasitesi ve 5 kıtaya ihracatı ile sektörün lideri olan Maxion İnci Jant Grubu, Türkiye ekonomisine 330 milyon dolarlık katma değer yar... MAXİON İNCİ JANT SAN. A.Ş.


Chassis Brakes International Uludağ Üniversitesi Kariyer Fuarı’nda öğrencilerle buluştu - 09.04.2019 15:30 Bursa, 09.04.2019 – Türkiye’nin ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, geleceğimiz olan öğrencilerle hemen her fırsatta bir araya gelmeye devam ediyor.   Şirket, Uludağ Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) tarafından düze... CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.


AKTAŞ HOLDİNG TEKNOLOJİ HARİKASI ÜRÜNLERİYLE AUTOMECHANIKA İSTANBUL FUARI´NDA SES GETİRDİ - 08.04.2019 10:52 Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ülkemizi ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Aktaş Holding, son teknoloji ile geliştirdiği ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği yenilikçi ürü... AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.


CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL KALDER ÜYELERİNİ TEKNİK GEZİDE AĞIRLADI - 26.03.2019 12:33 Türkiye’nin en büyük fren üreticilerinden ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, KalDer Bursa Şubesi üyelerini ağırladı. Etkinlikte Chassis Brakes International Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı, katılımcılara firma hakkında detaylı bilgil... CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.