[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu Chassis Brakes International Uludağ Üniversitesi Kariyer Fuarı’nda öğrencilerle buluştu - 09.04.2019 15:30 Bursa, 09.04.2019 – Türkiye’nin ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, geleceğimiz olan öğrencilerle hemen her fırsatta bir araya gelmeye devam ediyor.   Şirket, Uludağ Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) tarafından düze... CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.


AKTAŞ HOLDİNG TEKNOLOJİ HARİKASI ÜRÜNLERİYLE AUTOMECHANIKA İSTANBUL FUARI´NDA SES GETİRDİ - 08.04.2019 10:52 Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ülkemizi ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Aktaş Holding, son teknoloji ile geliştirdiği ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği yenilikçi ürü... AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.


CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL KALDER ÜYELERİNİ TEKNİK GEZİDE AĞIRLADI - 26.03.2019 12:33 Türkiye’nin en büyük fren üreticilerinden ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, KalDer Bursa Şubesi üyelerini ağırladı. Etkinlikte Chassis Brakes International Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı, katılımcılara firma hakkında detaylı bilgil... CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.


KAPLAM PLASTİK AŞ’ye FORD OTOSAN’dan ‘’BRONZ YILDIZ’’ Ödülü - 22.03.2019 17:26 2009 yılından itibaren Karacabey Sanayi Bölgesi’nde otomotiv plastik enjeksiyon sektöründe faaliyet göstermekte olan Kaplam Plastik A.Ş. firması, Ford Otosan tarafından bu yıl yedinci kez gerçekleştirilen Tedarikçi Zirvesi Ödül Töreni kapsamında en başarılı 10 tedarikçi firma arasına ... KAPLAM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


AKTAŞ HOLDİNG CEO´SU İSKENDER ULUSAY´DAN ÖĞRENCİLERE İŞ HAYATINDA BAŞARININ ŞİFRELERİ - 13.03.2019 11:31 Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen 14. Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi'nde öğrencilerle buluştu. Ulusay, şirketin küçük bir atölyeden 80 yılda sektörün globaldeki en büy&... AKTAŞ HAVA SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ A.Ş.