[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu Zaim: Operasyonel mükemmellik sayesinde krizleri fırsata çevirin - 27.12.2018 08:30 SPAC tarafından düzenlenen 12 yıldır Türkiye'nin önde gelen firmalarının Sürekli İyileştirme ve Geliştirme tekniklerini paylaştıkları 7. Yalın 6 Sigma Konferansı bu yıl 1-3 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti. Maxion İnci ve Maxion Jantaş’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, “S... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.


KÜÇÜKOĞLU HOLDİNG SLOVEN CIMOS´U BÜNYESİNE KATTI - 21.12.2018 11:38 Türkiye'nin otomotiv yan sanayi alanındaki büyük kuruluşlarından biri olan Küçükoğlu Holding, global marka olma yolunda önemli bir aşama daha kat ederek, Palladio Holding'e bağlı Sloven Cimos Kinamatics şirketini bünyesine kattı.   Türkiye'nin otomotiv yan sanayi alanındaki ... TOKSAN YEDEK PARÇA İMALAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.


CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL’A MESS’TEN ALTIN ELDİVEN ÖDÜLÜ - 21.12.2018 11:02 Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, MESS tarafından düzenlenen İSG Yarışmalarında, "Kaza Analizlerinde İnteraktif Eğitimler" başlıklı iyi uygulama örneğiyle, "Tavsiye Edilen Uygulamalar" arasınd... CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.


ORAKÇI MAKİNA, BAKANLIK ONAYLI TASARIM MERKEZİ OLDU - 30.10.2018 09:12 Orakçı Makina, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayıyla Türkiye’nin 222. tasarım merkezi oldu. Eylül 2018 sonu itibariyle ülke genelinde 19 ilde, 31 ayrı sektörde toplam 246 şirket bakanlık tarafından tasarım merkezi olarak onaylanmış durumda. Bu şirketlerden on yedisi Bursa’da olup, tekstil, mobilya, o... ORMOLD PLASTİK KALIP SAN. AŞ.


MAYSAN MANDO BAYİLERİNİ BEYRUT’TA BULUŞTURDU - 17.10.2018 11:11 ▪ Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, ‘en önemli çözüm ortağı’ olarak gördüğü bayilerini, ‘Geleneksel Bayi İletişim Toplantısı’ kapsamında bu yıl Lübnan’ın başkenti Beyrut’a götürdü. ▪&nbs... MAYSAN MANDO OTOMOTİV PARÇALARI SAN. VE TİC. A.Ş.