[hlSlogan]
Haber Ara
Aramanızdan 5 Sonuç Bulundu İNSU TEKNİK YERLİ OTOMOBİL PROJESİ İÇİN HAZIR - 04.01.2019 13:41 Gazlı amortisör sektöründe Türkiye’nin lideri, dünyanın da en büyük global oyuncularından biri olan İnsu Teknik, hızla gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Yerli otomobil projesinde yer almak isteyen İnsu Teknik, gerekli olan tüm teknolojik gelişmeleri yapabilecek kapasiteye sahip. Gazlı... İNSU TEKNİK MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.


Maxion Jantaş’a inovasyon ödülü - 27.12.2018 08:38 Maxion Jantaş, inovasyon konusundaki başarılarından dolayı Çırağan Sarayı’nda düzenlenen ‘İstanbul Ekonomi Zirvesi ve İstanbul Altın Değerler Ödül Töreni’nde ödüle layık görüldü.   Yerli ve yabancı 500'den fazla iş insanını ağırlayan İstanbul Ekonomi Zirvesi&... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.


Zaim: Operasyonel mükemmellik sayesinde krizleri fırsata çevirin - 27.12.2018 08:30 SPAC tarafından düzenlenen 12 yıldır Türkiye'nin önde gelen firmalarının Sürekli İyileştirme ve Geliştirme tekniklerini paylaştıkları 7. Yalın 6 Sigma Konferansı bu yıl 1-3 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti. Maxion İnci ve Maxion Jantaş’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, “S... MAXİON JANTAŞ JANT SAN. VE TİC. A.Ş.


KÜÇÜKOĞLU HOLDİNG SLOVEN CIMOS´U BÜNYESİNE KATTI - 21.12.2018 11:38 Türkiye'nin otomotiv yan sanayi alanındaki büyük kuruluşlarından biri olan Küçükoğlu Holding, global marka olma yolunda önemli bir aşama daha kat ederek, Palladio Holding'e bağlı Sloven Cimos Kinamatics şirketini bünyesine kattı.   Türkiye'nin otomotiv yan sanayi alanındaki ... TOKSAN YEDEK PARÇA İMALAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.


CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL’A MESS’TEN ALTIN ELDİVEN ÖDÜLÜ - 21.12.2018 11:02 Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, MESS tarafından düzenlenen İSG Yarışmalarında, "Kaza Analizlerinde İnteraktif Eğitimler" başlıklı iyi uygulama örneğiyle, "Tavsiye Edilen Uygulamalar" arasınd... CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.