[hlSlogan]
KIRPART ÇİN’DE BEŞİNCİ YILINI KUTLADI31.07.2017 10:31
KIRPART OTOMOTİV PARÇALARI SAN. TİC. A.Ş.
KIRPART ÇİN’DE BEŞİNCİ YILINI KUTLADI
Ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarından KIRPART düzenlenen bir etkinlikle Çin’de ki beşinci yılını kutladı.
Ülkemizin alanında önemli atılımlar yaparak adından sıkça söz ettiren sanayi kuruluşlarından KIRPART geçtiğimiz günlerde Çin’de bulunan fabrikasının 5. kuruluş yıl dönümünü gerçekleştirilen bir organizasyonla kutladı. Düzenlenen etkinliğe Shangay Başkonsolosu Sabri Tunç Angılı başta olmak üzere, Shangay Ticaret Ateşesi Mustafa Yavuz, KIRPART Genel Müdürü Şahin Saylık ve KIRPART tarafından hizmet sunulan dünya otomotiv devlerinin temsilcileri katılım sağladı.
 
TOPLANTI VE AKŞAM YEMEĞİ
Grand Hyatt Shanghai Otel’de gerçekleştirilen etkinlik bir dizi toplantıyla başlarken, toplantılar ve sunumlar kapsamında gerçekleştirilen ihracat rakamları başta olmak üzere, Çin’e gerçekleştirilen yatırımlar, gelecek vizyon planı gibi pek çok detay masaya yatırıldı. Konuklar düzenlenen toplantıların ardından akşam yemeğine geçti. Akşam yemeği kapsamında ise KIRPART’ın Çin’de ki beşinci yılı kutlamaları gerçekleştirildi.
 
SAYLIK; 30 MİLYON PARÇA
Program sırasında bir konuşma gerçekleştiren KIRPART Genel Müdürü Şahin Saylık: “2013 yılından beri Çin’e ihracatını gerçekleştirdiğimiz ürün sayısının 30 milyon olması, bizler için gerçek bir gurur vesilesi. Beşinci yılımızı birlikte kutladığımız bu gün, üretimimiz ve yatırımlarımızın istikrarlı bir şekilde devam etmesi en önemli hedeflerimiz arasında. Çin fırsatlarla dolu bir ülke ve KIRPART olarak biz yüzde yüz Türk sermayesinin Çin’de faaliyetlerini artırarak sürdürmesi adına her zaman çaba göstereceğiz” dedi.
Kaynak :KIRPART OTOMOTİV