11. Aftermarket Konferansı

11. Aftermarket Konferansı
30 Mart 2021, Salı 08:45
Sektöre ışık tutan konferansımızın 11.’sini, 27-28 Mayıs 2021 tarihinde Video Konferans olarak gerçekleştireceğiz.

Otomotiv sektöründe büyük öneme sahip “Yenileme Pazarı” hakkında görüşlerin paylaşıldığı, küresel seviyede yeni trend ve çalışmaların konu edildiği, Aftermarket Konferansımızın bu özel yılında sizleri SPONSORUMUZ OLMAYA DAVET EDİYORUZ.
 
TAYSAD - OSS - OİB iş birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın özel desteği ile bu yıl 11’incisini gerçekleştireceğimiz konferansımızda, sektörün gelecek vizyonunun belirleyicileri ile uluslararası uzmanlar, küresel ölçekte bir buluşmaya imza atacaklardır. Sektöre dair güncel uygulamaların, sorunların ve fırsatların tartışılacağı bir platform olan Aftermarket Konferansı; üretici, tedarikçi, distribütör ve bağımsız servislerin yanı sıra küresel paydaşlar, uzman firmalar, yurt içi ve yurt dışı dernekleri ve basını da bünyesinde barındırarak güçlü hedeflerle yoluna devam edecektir. 

Söz konusu hedefler doğrultusunda konferans çatısı altında, markaların katılımını ve görünürlüğünü de önemli bir değer olarak görmekteyiz. Bu değerin sürdürülebilir olması için uluslararası bir yapıya kavuştuğunu memnuniyetle izlediğimiz Aftermarket Konferansı’nın sponsorluğuna sizleri davet ediyoruz. Sponsorluk dosyamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
  
11 yıldır süren bu önemli organizasyonda katılımcı kuruluşların sponsorlukları ile verecekleri değerli desteği önemsiyor, bu çerçevede katılımınızın ve sponsorluğa vereceğiniz katkılarınızın devamını diliyoruz.
  
Detaylı Bilgi için;
Esin Üstün Canbolat – ustun@taysad.org.tr 
TAYSAD Uluslararası İlişkiler ve İş Geliştirme Uzmanı