[hlSlogan]
Organizasyon Şeması
Metin Karadaş Genel Sekreter  mkaradas@taysad.org.tr
Sevgi Özçelik Genel Sekreter Yardımcısı sevgi@taysad.org.tr
Pınar Yurdakul Üye İlişkileri ve Stratejik Planlama Yöneticisi pinar@taysad.org.tr
Sedat Kaynar Üye İlişkileri Uzmanı ve Kalite Yönetim Temsilcisi sedat@taysad.org.tr
Burak Odabaş Bilgi İşlem Uzmanı burak@taysad.org.tr
Bircan Bulut Kaya Kurumsal İletişim Uzmanı bircan@taysad.org.tr
Tülay Şimşek Eğitim Uzmanı tulay@taysad.org.tr
Üstün Canbolat Uluslararası İlişkiler ve İş Geliştirme Uzmanı gozde@taysad.org.tr
Ali Öz Teknoloji Yönetimi ve Mevzuat Yöneticisi ali@taysad.org.tr
Öykü Kurulgan Teknik Uzman oyku@taysad.org.tr
Fatih Hocaoğlu Tedarik Zinciri ve Teşvikler Yöneticisi  fatih@taysad.org.tr
Ergin Altun Mali İşler ve Muhasebe Yöneticisi ergin@taysad.org.tr
Havva Küçükkayhan İdari Sekreter havva@taysad.org.tr