Organizasyon Şeması

Sevgi Özçelik
Genel Sekreter Vekili sevgi@taysad.org.tr
Bircan Bulut Kaya
Kurumsal İletişim Uzmanı bircan@taysad.org.tr
Burak Odabaş
Bilgi İşlem Uzmanı burak@taysad.org.tr
Cem Yaparel
Teknoloji Yöneticisi cem@taysad.org.tr
Fatih Hocaoğlu
Tedarik Zinciri ve Teşvikler Yöneticisi fatih@taysad.org.tr
Hakan Gegez
Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi hakan@taysad.org.tr
Haluk Durali
Teknoloji Yöneticisi haluk@taysad.org.tr
Havva Küçükkayhan
İdari Sekreter havva@taysad.org.tr
İrem Topal
Teknik Uzman irem@taysad.org.tr
Pınar Yurdakul
Üye İlişkileri ve Stratejik Planlama Yöneticisi pinar@taysad.org.tr
Reyhan Bütev
Mali İşler ve Muhasebe Uzmanı reyhan@taysad.org.tr
Sedat Kaynar
Üye İlişkileri Uzmanı sedat@taysad.org.tr
Tülay Şimşek
Eğitim Uzmanı tulay@taysad.org.tr