Organizasyon Şeması

Ad Soyad Görev E-Posta
Sevgi Özçelik Genel Sekreter Vekili sevgi@taysad.org.tr
Pınar Yurdakul Üye İlişkileri ve Stratejik Planlama Yöneticisi pinar@taysad.org.tr
Sedat Kaynar Üye İlişkileri Uzmanı sedat@taysad.org.tr
Burak Odabaş Bilgi İşlem Uzmanı burak@taysad.org.tr
Bircan Bulut Kaya Kurumsal İletişim Uzmanı bircan@taysad.org.tr
Tülay Şimşek Eğitim Uzmanı tulay@taysad.org.tr
Üstün Canbolat Uluslararası İlişkiler ve İş Geliştirme Uzmanı ustun@taysad.org.tr
Cem Yaparel Teknoloji Yönetimi ve Mevzuat Yöneticisi cem@taysad.org.tr
Öykü Kurulgan Teknik Uzman oyku@taysad.org.tr
Fatih Hocaoğlu Tedarik Zinciri ve Teşvikler Yöneticisi fatih@taysad.org.tr
Ergin Altun Mali İşler ve Muhasebe Yöneticisi ergin@taysad.org.tr
Havva Küçükkayhan İdari Sekreter havva@taysad.org.tr